Pozycjonowanie Stron Internetowych

Google nieustannie doskonali swoje algorytmy i wyposaża roboty indeksujące w coraz bardziej rozwiniętą sztuczną inteligencję mającą na celu lepszy dobór wyświetlanych treści do oczekiwań odbiorców. Dla właścicieli stron wprowadzane zmiany oznaczają nieustanną optymalizację strony pod kątem SEO w celu osiągnięcia i utrzymania wysokich pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Co to jest SEO?

SEO - Search Engine Optymalization, to działania mające na celu dopracowanie domeny w taki sposób, by osiągała ona topowe pozycje w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja kodu, grafik, poprawa treści i poprawa częstotliwości odwiedzin robotów wyszukiwarki to tylko część dziań składających się na optymalizację SEO. Działania takie potocznie nazywane są również Pozycjonowaniem Strony Internetowej

Jak pozycjonujemy strony www?


        

Przede wszystkim skutecznie! 88% stron internetowych, których pozycjonowania się podjęliśmy uzyskało progres w liczbie fraz kluczowych oraz wyświetleń. Zwiększenie liczby fraz kluczowych wyświetlanych w wynikach wyszukiwania Google pozwala na wzrost liczby odwiedzin na stronie w sposób trwały i bezpieczny.

Właśnie na bezpiecznym pozycjonowaniu stron internetowych opiera się nasza strategia. Podczas gdy większość firm wybiera kilka fraz, które mają zdobyć ruch dla strony, a następnie rozpoczyna silną kampanię linkową my wybieramy grupę kilkudziesięciu fraz z potencjałem, które wspomagane przez dobrą bogatą treść i zoptymalizowany kod strony zgromadzą ruch często przekraczający możliwości topowych fraz wybranych przez konkurencję. Co więcej, nasze działania są w pełni zgodne z zasadami Google i nie grożą otrzymaniem kar.

Strona pozycjonowana zgodnie z przyjętymi przez nas założeniami jest również odporna na zmiany w algorytmie i działania Black Hat SEO prowadzone przez konkurencję.

Czym jest Black Hat SEO?

Black Hat SEO jest to popularna nazwa ogółu działań mających na celu podniesienie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania prowadzonych w sposób niezgodny z zasadami Google. Strony pozycjonowane Black Hat SEO podłączane są zazwyczaj do kilkuset lub kilku tysięcy linków co pozwala na relatywnie szybkie osiągnięcie wysokich pozycji na niewielką ilość słów kluczowych pociąga jednak za sobą groźbę otrzymania kary od Google. Po odłączeniu linków lub ich usunięciu z sieci przez samo Google strona traci osiągnięte pozycje w sposób gwałtowny. Sytuacja taka nie ma miejsca w strategi White Hat SEO.

Czym jest White Hat SEO?

White Hat SEO jest to pozycjonowanie stron www polegające na systematycznych i planowych działaniach nad stroną, które pozwalają na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania w sposób bezpieczny oraz utrzymaniu ich nawet po zakończeniu prac pozycjonera. Jakie działania obejmuje White Hat SEO? Pozycjonerzy stron www stosujący się do zasad Google i White Hat SEO pracują nad optymalizacją kodu strony, przyspieszeniem jej działania oraz optymalizacji obrazów tak, by prowadziły na stronę osoby wyszukujące w Google również grafik.

Dużą wagę przy pozycjonowaniu stron www według zasad White Hat SEO odgrywa również treść, której wzbogacenie podnosi ranking strony i prowadzi ją na czołowe pozycje.

Dlaczego SiteProgress?

SiteProgress stosuje jedynie White Hat SEO osiągając dla swoich klientów wysokie pozycje, które utrzymują się nawet wiele miesięcy po zakończeniu pracy nad stroną. Optymalizujemy kod strony i proponujemy wprowadzenie na niej zmian, które podniosą wartość strony nie tylko dla algorytmów przeglądarek internetowych ale i odwiedzających je osób. Wartościowa strona to gwarancja konwersji i zwrotu poniesionych na jej przygotowanie nakładów finansowych.

Sprawdźcie również naszą ofertę pozycjonowania sklepów internetowych

Zapraszamy!

Jesteśmy Tutaj